| Valmistaja | Canon |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Väri | On |
| Liitettävyys | |
| WLAN | On |
| USB | On |
| Ethernet | On |
| Mitat | |
| Paino | 984 kg |
| Leveys | 1 593 mm |
| Korkeus | 1 168 mm |
| Muisti | |
| Vakio | 3 000 Mt |
| Kiintolevyn koko | 320 Gt |
| Virrankulutus | |
| Virrankäyttö (valmiustila) | 1,8 |
| Virrankäyttö (huippu) | 112 |
| Virrankäyttö (pois päältä) | 0,5 |
| Paperinkäsittely | |
| Maksimi paperiarkin koko | a0 |