| Valmistaja | Canon |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Väri | On |
| Liitettävyys | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 1 999 mm |
| Korkeus | 1 168 mm |
| Syvyys | 984 mm |
| Paino | 137 kg |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows XP | On |
| Windows Vista | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Muisti | |
| Vakio | 3 072 Mt |
| Kiintolevyn koko | 320 Gt |
| Virrankulutus | |
| Virrankäyttö (valmiustila) | 1,8 |
| Virrankäyttö (huippu) | 113 |
| Virrankäyttö (pois päältä) | 0,5 |
| Toiminnot | |
| Tulostus | On |