| Valmistaja | Canon |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Liitettävyys | |
| WLAN | On |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 322 mm |
| Korkeus | 62 mm |
| Syvyys | 185 mm |
| Paino | 2 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 9 sivua/min |
| Väri | 5,8 sivua/min |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows XP | On |
| Windows Vista | On |
| Linux | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Toiminnot | |
| Tulostus | On |
| Paperinkäsittely | |
| Maksimi paperiarkin koko | a4 |