| LCD-näyttö | On |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Mustesuihku | On |
| Monitoimitulostin | On |
| Mitat | |
| Paino | 6,4 kg |
| Korkeus | 148 mm |
| Syvyys | 369 mm |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 15 sivua/min |
| Väri | 9,7 sivua/min |
| Paperinkäsittely | |
| Paperikapasiteetti | 100 arkkia |
| Kaksipuoleinen tulostus | On |
| Maksimi paperiarkin koko | a4 |
| Kopiointiominaisuudet | |
| Suurennus/pienennys | 25-400% |
| Kopiointinopeus (mv) max | 18 kopiota/min |
| Kopioiden enimmäismäärä | 99 kpl |
| Kopiointinopeus (väri) | 7,7 kopiota/min |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows XP | On |
| Windows Vista | On |
| Linux | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Virrankulutus | |
| Virrankäyttö (valmiustila) | 0,8 |
| Virrankäyttö (huippu) | 12 |
| Toiminnot | |
| Tulostus | On |
| Skannaus | On |
| Kopiointi | On |
| Skannausominaisuudet | |
| Optinen tarkkuus | 1200x2400 dpi |
| Asiakirjan enimmäiskoko | 216x297 |