| Valmistaja | Casio |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Kauko-ohjain | On |
| Optinen zoom | 1,5 x |
| Projektoritekniikka | DLP |
| Etäisyyssuhde | 1.32-1.93:1 |
| Liitännät | |
| USB | On |
| D-Sub | On |
| S-Video | On |
| Ethernet | On |
| HDMI-portti | On |
| RS232C | On |
| Analoginen stereolähtö | On |
| Analoginen stereotulo | On |
| USB-host | On |
| D-sub lähtö | On |
| WLAN-valmius (USB) | On |
| Lamppu | |
| Tyyppi | Laser/LED |
| Lampun käyttöikä | 20 000 tuntia |
| Kuva | |
| Värienmäärä | 1 070 000 000 väriä |
| Resoluutio | 1 280 x 800 px |
| Resoluutio (leveys) | 1 280 px |
| Resoluutio (korkeus) | 800 px |
| Kontrastisuhde | 20000:1 |
| Kuvasuhde | 16:10 |
| Kirkkaus | 3 500 ANSI lumenia |
| Kuvaformaatti | WXGA |
| Mitat | |
| Leveys | 299 mm |
| Korkeus | 97 mm |
| Syvyys | 299 mm |
| Kaiutin | |
| Määrä | 1 kpl |
| Teho | 16 W |
| Väri | |
| Valkoinen | On |
| Ääni | |
| Äänenvoimakkuus | 39 db |
| Äänenvoimakkuus säästötilassa | 29 db |
| Asennus | |
| Kattokiinnitys | On |
| Taustaprojisointi | On |
| Pöytäasennus | On |
| Kuvan koko | |
| Max | 300 " |
| Min | 35 " |
| Keystone | |
| Vaaka +/- | 30 astetta |
| Pysty +/- | 30 astetta |