| Valmistaja | Caso |
| Energialuokka | C EU |
| Äänenvoimakkuus | 45 db |
| Energiankulutus | 235 kWh/vuosi |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Ovi saranoitu oikealta | On |
| Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
| Säädettävät jalat | On |
| Kapasiteetti | 21 kpl |
| Mitat | |
| Leveys | 35 cm |
| Korkeus | 81 cm |
| Syvyys | 51 cm |