| Valmistaja | Cherry |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Mukana tuleva hiiri | Optinen, 1200 dpi, 3 näppäintä, langallinen |
| Macropainikkeet | 4 lkm |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 458 mm |
| Korkeus | 20 mm |
| Syvyys | 170 mm |
| Paino | 530 g |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows XP | On |
| Windows Vista | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Windows 8.1 | On |
| Yhteys | |
| Langallinen | On |