| Valmistaja | Cherry |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Desktop | On |
| Mukana tuleva hiiri | kaksinäppäiminen design hiiri |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 441 mm |
| Korkeus | 18 mm |
| Syvyys | 168 mm |
| Paino | 722 g |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows XP | On |
| Windows Vista | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Yhteys | |
| Langaton | On |