| Valmistaja | CHIEFTEC |
| Väri | musta |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 230 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 70 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 95 mm |
| Korkeus | 296 mm |
| Syvyys | 415 mm |
| Paino | 4 650 g |
| Tyyppi | |
| Minitorni | On |
| Tuetut emolevyt | |
| Micro-ATX | On |
| Laitepaikat | |
| 3.5":n laitepaikkoja | 1 |
| 5.25":n laitepaikkoja | 1 |