| Valmistaja | CISCO |
| Lisätieto | IPv4, ARP, DNS, DHCP, ICMP, TCP, UDP, RTP, RTCP, TOS, SNTP, SIPv2 |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Liitettävyys | |
| WLAN | v. Ethernet LAN (RJ-45) |
| Versio | Ethernet LAN (RJ-45) |
| Mitat | |
| Pituus | 194 mm |
| Leveys | 97 mm |
| Paksuus | 45 mm |
| Paino | 771 g |
| Muotoilu | |
| Perus | On |