| Valmistaja | Cisco |
| Soittoäänet | 12 kustomoitavaa soittoääntä |
| Kaiutinpuhelin | On |
| Verkko-ominaisuudet | 802.3af compliant Power over Ethernet (PoE) |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| IP-osoite | IPv4 - Internet Protocol v4 (RFC 791) |
| Päänäyttö | |
| Lisätieto | LCD |
| Resoluutio | 128 x 64 px |
| Resoluutio (leveys) | 128 px |
| Resoluutio (korkeus) | 64 px |
| Mitat | |
| Pituus | 212 mm |
| Leveys | 214 mm |
| Paksuus | 44 mm |
| Paino | 1 100 g |
| Puhelinluettelo | |
| Nimien määrä | 100 kpl |