| Valmistaja | Cisco |
| Soittoäänet | 7 soittoääntä |
| Kaiutinpuhelin | On |
| Verkko-ominaisuudet | Cisco Discovery Protocol, IEEE 802.1 p/q tagging and switching |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Päänäyttö | |
| Värienmäärä | 2 väriä |
| Lisätieto | taustavalo, heijastamaton näyttö |
| Resoluutio | 396 x 162 px |
| Resoluutio (leveys) | 396 px |
| Resoluutio (korkeus) | 162 px |
| Mitat | |
| Pituus | 164 mm |
| Leveys | 188 mm |
| Paksuus | 205 mm |
| Paino | 1 102 g |