| Valmistaja | Cisco |
| Soittoäänet | 24 soittoääntä |
| Kaiutinpuhelin | On |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Päänäyttö | |
| Lisätieto | greyscale |
| Resoluutio | 320 x 222 px |
| Resoluutio (leveys) | 320 px |
| Resoluutio (korkeus) | 222 px |
| Mitat | |
| Pituus | 203,2 mm |
| Leveys | 266,7 mm |
| Paksuus | 152,4 mm |
| Paino | 1 600 g |