| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| DPI | 2 800 |
| Optinen | On |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 76 mm |
| Korkeus | 56 mm |
| Syvyys | 119 mm |
| Paino | 141,5 g |
| Yhteys | |
| Langaton | On |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| OS X | On |
| Windows 10 | On |
| Ominaisuudet | |
| Nappula | 6 lkm |
| Rulla | On |