| Valmistaja | Convergent Design |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Mitat | |
| Leveys | 200 mm |
| Korkeus | 155 mm |
| Syvyys | 25 mm |
| Paino | 0,56 kg |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 7,7 tuumaa, 3400:1, 176 astetta, 176 astetta |
| Koko | 7,7 tuumaa |
| Kontrastisuhde | 3400:1 |
| Katselukulma | 176 astetta, 176 astetta |
| Pysty | 176 astetta |
| Vaaka | 176 astetta |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 1 280 px |
| Resoluutio (korkeus) | 800 px |
| Liitännät | |
| D-Sub | On |