| Valmistaja | Cooler Master |
| Väri | musta |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 363 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 153 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 180 mm |
| Korkeus | 352 mm |
| Syvyys | 440 mm |
| Paino | 4 000 g |
| Tyyppi | |
| Minitorni | On |
| Tuetut emolevyt | |
| Micro-ATX | On |
| Laitepaikat | |
| 3.5":n laitepaikkoja | 6 |
| 5.25":n laitepaikkoja | 2 |