| Valmistaja | Cooler Master |
| Väri | musta, musta/valkoinen, musta/punainen |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Sivuikkuna | On |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 380 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 158 mm |
| Virtalähteen enimmäispituus | 160 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 208 mm |
| Korkeus | 381 mm |
| Syvyys | 456 mm |
| Tyyppi | |
| Minitorni | On |
| Tuetut emolevyt | |
| Micro-ATX | On |
| ITX | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 1 |
| 3.5":n laitepaikkoja | 2 |