| Valmistaja | Cooler Master |
| Väri | musta |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 355 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 155 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 200 mm |
| Korkeus | 378 mm |
| Syvyys | 453 mm |
| Paino | 4 700 g |
| Tyyppi | |
| Minitorni | On |
| Tuetut emolevyt | |
| Micro-ATX | On |
| ITX | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 4 |
| 3.5":n laitepaikkoja | 3 |
| 5.25":n laitepaikkoja | 1 |