| Valmistaja | Cooltek |
| Väri | musta/punainen, musta/valkoinen, musta/oranssi, musta/vihreä, musta/sininen |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 330 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 155 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 200 mm |
| Korkeus | 412 mm |
| Syvyys | 415 mm |
| Paino | 4 200 g |
| Tyyppi | |
| Miditorni | On |
| Tuetut emolevyt | |
| ATX | On |
| Micro-ATX | On |
| ITX | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 2 |
| 3.5":n laitepaikkoja | 3 |
| 5.25":n laitepaikkoja | 2 |