| Valmistaja | Cooltek |
| Väri | musta |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Sivuikkuna | On |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 370 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 165 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 190 mm |
| Korkeus | 450 mm |
| Syvyys | 440 mm |
| Paino | 6,1 g |
| Tyyppi | |
| Miditorni | On |
| Tuetut emolevyt | |
| ATX | On |
| Micro-ATX | On |
| ITX | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 2 |
| 3.5":n laitepaikkoja | 2 |