| Valmistaja | Corsair |
| Väri | musta |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 414 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 150 mm |
| Virtalähteen enimmäispituus | 260 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 200 mm |
| Korkeus | 430 mm |
| Syvyys | 471 mm |
| Paino | 5 200 g |
| Tyyppi | |
| Miditorni | On |
| Tuetut emolevyt | |
| ATX | On |
| Micro-ATX | On |
| ITX | On |
| Laitepaikat | |
| 3.5":n laitepaikkoja | 4 |
| 5.25":n laitepaikkoja | 2 |