| Valmistaja | Corsair |
| Väri | musta/punainen, musta/hopea, valkoinen/punainen |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Sivuikkuna | On |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 380 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 156 mm |
| Virtalähteen enimmäispituus | 190 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 220 mm |
| Korkeus | 474 mm |
| Syvyys | 518 mm |
| Paino | 5 700 g |
| Tyyppi | |
| Miditorni | On |
| Tuetut emolevyt | |
| ATX | On |
| Micro-ATX | On |
| ITX | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 4 |
| 3.5":n laitepaikkoja | 3 |