| Valmistaja | Corsair |
| Väri | musta, valkoinen |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Sivuikkuna | On |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 355 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 200 mm |
| Virtalähteen enimmäispituus | 260 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 288 mm |
| Korkeus | 637 mm |
| Syvyys | 602 mm |
| Paino | 11 300 g |
| Tuetut emolevyt | |
| ATX | On |
| Micro-ATX | On |
| ITX | On |
| EATX | On |
| Tyyppi | |
| Täystorni | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 3 |
| 3.5":n laitepaikkoja | 6 |
| 5.25":n laitepaikkoja | 2 |