| Valmistaja | Corsair |
| Tyyppi | MicroATX |
| Väri | musta |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 380 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 160 mm |
| Virtalähteen enimmäispituus | 180 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 210 mm |
| Korkeus | 440 mm |
| Syvyys | 450 mm |
| Paino | 7 160 g |
| Tuetut emolevyt | |
| Micro-ATX | On |
| ITX | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 2 |
| 3.5":n laitepaikkoja | 2 |
| 5.25":n laitepaikkoja | 2 |