| Valmistaja | Cougar |
| Tyyppi | ITX |
| Väri | musta |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 350 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 105 mm |
| Virtalähteen enimmäispituus | 140 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 178 mm |
| Korkeus | 291 mm |
| Syvyys | 384 mm |
| Tuetut emolevyt | |
| ITX | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 4 |
| 3.5":n laitepaikkoja | 1 |