| Valmistaja | Creative |
| Paino | 174 g |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Johdon pituus | 1,5 m |
| Tuotekuvaus | Creative Aurvana ANC -kuulokkeiden kanssa kuljet ylellisessä hiljaisuudessa. Tehokas aktiivinen melunvaimennus tarkoittaa, että kuulet joko kaiken tai et mitään. Kuulokkeet ovat niin kevyet, että tuskin huomaat niitä. Käyttömukavuutta lisäävien korvien keinonahkapehmusteiden ansiosta nautinto saa jatkua pidempään. |
| Kuulokkeet | |
| Kuulokeliitäntä (3,5mm) | On |
| Impedanssi | 290 Ohm |
| Herkkyys | 100 dB |
| Taajuusvaste | 20-20000 Hz |
| Elementit | Neodyymimagneetti |
| Elemettien koot | 40 mm |
| Peittävä | On |
| Vastamelukuuloke | On |
| Akku | |
| Akun kesto (käyttöaika) | 40 h |
| Akun tyyppi | 1xAAA |