| Valmistaja | D-Link |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Käyttöohje | Linkki |
| Kamera | |
| Tarkkuus | 2 Mpx |
| Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
| Kuvakulma | Vaaka/Pysty/Syvyys: 96° / 54° / 108° |
| IR-valo | On |
| Mitat | |
| Leveys | 110 mm |
| Korkeus | 78 mm |
| Syvyys | 110 mm |
| LAN-portit | |
| Nopeus | 10BASE-T, 100BASE-TX |
| Lukumäärä | 1 kpl |
| PoE (Power over Ethernet) | On |
| Liitännät | |
| Ethernet | On |