| Valmistaja | Dacota |
| Impedanssi | 4 Ohm |
| Taajuusvaste | 30-20000 Hz |
| Teho bassovahvistimessa | 10 W |
| Elemettien koot | 5” + 2.5” x 4 |
| Aktiivikaiutin | On |
| Teho keskikanavassa | 5 W |
| Subwoofer | On |
| Tuotekuvaus | Kaiutinsetti on kokoluokaltaan näppärä sijoitettavaksi lähes mihin tahansa. Erilliset basson ja diskantin säädöt mahdollistavat käytön eri käyttötarkoituksissa (musiikin kuuntelu, pelaaminen). Mukana tarvittavat kaapelit. |
| Mitat | |
| Leveys | 185 mm |
| Korkeus | 189 mm |
| Syvyys | 271 mm |
| Paino | 3,6 kg |