| Valmistaja | DELL |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 16 700 000 väriä, 19,5 tuumaa, 250 cd/m2, 1000:1, 5 ms, 160 astetta, 170 astetta, 16:9 |
| Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
| Koko | 19,5 tuumaa |
| Kirkkaus | 250 cd/m2 |
| Kontrastisuhde | 1000:1 |
| Vasteaika | 5 ms |
| Katselukulma | 160 astetta, 170 astetta |
| Pysty | 160 astetta |
| Vaaka | 170 astetta |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Mitat jalustalla | |
| Paino | 2,22 kg |
| Leveys | 471,5 mm |
| Korkeus | 368,9 mm |
| Syvyys | 167 mm |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 1 600 px |
| Resoluutio (korkeus) | 900 px |
| Liitännät | |
| D-Sub | On |
| DisplayPort | On |
| Virrankäyttö (normaalitila) | |
| Maksimi | 11 W |