| Valmistaja | Dell |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Ultra HD | On |
| Liitännät | |
| USB | On |
| VGA | On |
| HDMI-portti | On |
| Kuulokeliitäntä | On |
| RS232C | On |
| DisplayPort | On |
| USB 3.0 | On |
| Mitat ilman jalustaa | |
| Paino | 14,11 kg |
| Leveys | 973,1 mm |
| Korkeus | 566,4 mm |
| Syvyys | 83 mm |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 43 tuumaa, 107,98 cm, 350 cd/m2, 1000:1, 8 ms, 178 astetta, 178 astetta, 16:9 |
| Koko | 43 tuumaa |
| Halkaisija | 107,98 cm |
| Kirkkaus | 350 cd/m2 |
| Kontrastisuhde | 1000:1 |
| Vasteaika | 8 ms |
| Katselukulma | 178 astetta, 178 astetta |
| Pysty | 178 astetta |
| Vaaka | 178 astetta |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 3 840 px |
| Resoluutio (korkeus) | 2 160 px |
| Kaiutin | |
| Määrä | 2 kpl |
| Teho | 8 W |
| Virrankäyttö (normaalitila) | |
| Maksimi | 70 W |