| Valmistaja | deltaco |
| Takuu | 12kk |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| DPI | 1 600 |
| Optinen | On |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| PS/2 | On |
| Mitat | |
| Leveys | 63 mm |
| Korkeus | 38 mm |
| Syvyys | 117 mm |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows 98 | On |
| Windows 2000 | On |
| Windows XP | On |
| Windows Vista | On |
| Windows 7 | On |
| Ominaisuudet | |
| Nappula | 5 lkm |
| Rulla | On |
| Yhteys | |
| Langallinen | On |