| Valmistaja | Deltaco |
| Takuu | 36kk |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Paristo | 2x AAA |
| DPI | 1 000 |
| Optinen | On |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 64 mm |
| Korkeus | 37 mm |
| Syvyys | 103 mm |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows XP | On |
| Windows Vista | On |
| Windows 7 | On |
| Ominaisuudet | |
| Nappula | 2 lkm |
| Rulla | On |
| Yhteys | |
| Langaton | On |