| Valmistaja | Deltaco |
| Takuu | 5 vuotta |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Paristo | 1x AA |
| Desktop | On |
| Mukana tuleva hiiri | dpi 100, 3 painiketta |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Paino | 408 g |
| Korkeus | 29 mm |
| Syvyys | 123 mm |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows 2000 | On |
| Windows XP | On |
| Windows Vista | On |
| Mac OS X 10.6 | On |
| Windows 8 | On |
| Mac OS X 10.7 | On |
| Mac OS X 10.8 | On |
| Windows 8.1 | On |
| Yhteys | |
| Langaton | On |