| Valmistaja | Deltaco |
| Takuu | 5 vuotta |
| Ominaisuudet | Silikonista valmistettu näppäimistö, joka sisältää kosketuslevyn. Tuote soveltuu vaativiin olosuhteisiin. Näppäimistöllä on IP68-luokitus, joten se kestää sekä pölyä että veteen upottamista. |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Multimedianäppäimet | On |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 346 mm |
| Korkeus | 12 mm |
| Syvyys | 136 mm |
| Paino | 575 g |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows 98 | On |
| Windows 2000 | On |
| Windows XP | On |
| Windows ME | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Yhteys | |
| Langallinen | On |