| Liitettävyys | |
| WLAN | On |
| Näyttö | |
| Tyyppi | IPS |
| Koko | 10,1 tuumaa |
| Resoluutio | 1 024 x 600 px |
| Resoluutio (leveys) | 1 024 px |
| Liitettävyys | |
| WLAN | On |
| Näyttö | |
| Tyyppi | IPS |
| Koko | 10,1 tuumaa |
| Resoluutio | 1 024 x 600 px |
| Resoluutio (leveys) | 1 024 px |
| Resoluutio (korkeus) | 600 px |
| Kiintolevy | |
| Kapasiteetti | 16 Gt |
| Mitat | |
| Pituus | 259 mm |
| Leveys | 150 mm |
| Paksuus | 10 mm |
| Paino | 800 g |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Android 6.0 | On |