| Valmistaja | Digihome |
| Uniajastin | On |
| Teksti-TV | 1 000 sivua |
| Lapsilukko | On |
| Täysteräväpiirtovalmis (Full HD) | On |
| VESA-yhteensopiva | On |
| Liitettävyys | |
| USB | On |
| S/PDIF | On |
| Kuulokeliitäntä | On |
| HDMI-liitinten määrä | 3 |
| SCART-liitinten määrä | 1 |
| Komposiittivideo | 1 |
| Komponenttivideo | 1 |
| Mitat ilman jalustaa | |
| Leveys | 965 mm |
| Korkeus | 568 mm |
| Syvyys | 98 mm |
| Näyttö | |
| Koko | 43 tuumaa |
| Halkaisija | 106 cm |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Paneelin tyyppi | LED |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
| Kaiutin | |
| Määrä | 2 kpl |
| Teho | 8 W |
| Katselukulma | |
| Pysty | 178 astetta |
| Vaaka | 178 astetta |
| Värinormit | |
| PAL | On |
| SECAM | On |
| NTSC 3,58 | On |
| NTSC 4,43 | On |
| Digi-TV | |
| DVB-T | On |
| DVB-C | On |
| DVB-T2 | On |
| Virrankäyttö (normaalitila) | |
| Maksimi | 68 W |