| Valmistaja | Dometic |
| Mitat | |
| Leveys | 40 cm |
| Korkeus | 55 cm |
| Syvyys | 43 cm |
| Paino | 11 kg |
| Takuu | |
| Kesto | 24 kk |
| Ominaisuudet | |
| Jääkaappi | 40 l, 1 kpl |
| Tilavuus | 40 l |
| Hyllyjen lukumäärä | 1 kpl |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Ovi saranoitu oikealta | On |
| Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
| Säädettävät jalat | On |