| Valmistaja | Edifier |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Impedanssi | 6 Ohm |
| Herkkyys | 85 dB |
| Taajuusvaste | 55-20000 Hz |
| Teho per kanava | 21 W |
| Kaiutinjärjestelmä | Stereo |
| SNR | 85 dB |
| Elemettien koot | Subwoofer: 4", Tweeter: 13mm |
| Teho yhteensä | 42 W |
| Liitännät | |
| Bluetooth | On |
| Sisään menot | Optinen ääni |
| Mitat | |
| Leveys | 145 mm |
| Korkeus | 240 mm |
| Syvyys | 175 mm |
| Paino | 4,9 kg |