| Valmistaja | Edifier |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Taajuusvaste | 55-20000 Hz |
| Elementit | Silk dome “Eagle Eye” tweeters, alloy full range unit. |
| SNR | 85 dB |
| Elemettien koot | Tweeters: 25mm, Full Range: 5" |
| Aktiivikaiutin | On |
| Tuotekuvaus | Versatile speakers equipped to deliver an authentic listening experience. |
| Liitännät | |
| Bluetooth | On |
| Sisään menot | Optinen ääni |
| Mitat | |
| Leveys | 175 mm |
| Korkeus | 288 mm |
| Syvyys | 130 mm |