| Tuotekuvaus | Sophisticated sound in a tri-amp audio 2.0 speaker system. Dual digital and analogue connections. Crossover eliminates unnecessary sound. Bluetooth 4.0 for wider reception. |
| Teho yhteensä | 136 W |
| Teho keskikanavassa | 14 W |
| Aktiivikaiutin | On |
| Elemettien koot | Bass Unit: 6½ inch (178mm), Mid-Range Unit: 4 inch (116mm), Treble Unit: Φ19 mm silk dome tweeter |
| SNR | 85 dB |
| Teho bassovahvistimessa | 40 W |
| Teho per kanava | 14 W |
| Taajuusvaste | 45-20000 Hz |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Valmistaja | Edifier |
| Liitännät | |
| Sisään menot | Optinen ääni |
| Bluetooth | On |