| Valmistaja | Edifier |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Taajuusvaste | 48-20000 Hz |
| Elementit | Titanium dome tweeter |
| Teho per kanava | 25 W |
| Teho bassovahvistimessa | 35 W |
| SNR | 85 dB |
| Elemettien koot | Mid-range and bass driver:5.5 inch, Treble driver: 1 inch |
| Aktiivikaiutin | On |
| Teho keskikanavassa | 35 W |
| Teho yhteensä | 120 W |
| Tuotekuvaus | Wooden side panels and black matte finish. Advanced titanium dome tweeter provides an excellent sound with smooth response. Connect wirelessly with Bluetooth aptX or wired with optical, coaxial, PC and AUX inputs |
| Liitännät | |
| Bluetooth | On |
| Sisään menot | Optinen ääni |
| Aux in | On |