| Valmistaja | Eizo |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 16 770 000 väriä, 10,4 tuumaa, 26 cm, 600 cd/m2, 700:1, 16 ms, 130 astetta, 160 astetta |
| Värienmäärä | 16 770 000 väriä |
| Koko | 10,4 tuumaa |
| Halkaisija | 26 cm |
| Kirkkaus | 600 cd/m2 |
| Kontrastisuhde | 700:1 |
| Vasteaika | 16 ms |
| Katselukulma | 130 astetta, 160 astetta |
| Pysty | 130 astetta |
| Vaaka | 160 astetta |
| Mitat ilman jalustaa | |
| Paino | 1,8 kg |
| Leveys | 252 mm |
| Korkeus | 216 mm |
| Syvyys | 45 mm |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 1 024 px |
| Resoluutio (korkeus) | 768 px |
| Kuvasuhde | 4:3 |
| Takuu | |
| Kesto | 24 kk |
| Liitännät | |
| DVI-D | On |
| D-Sub | On |
| Virrankäyttö (normaalitila) | |
| Maksimi | 9 W |