| Valmistaja | Electrocompaniet |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Liitännät | |
| USB | On |
| WiFi | On |
| Sisään menot | 3, Optinen ääni, Koaksaali ääni |
| Analoginen ääni | 3 |
| Optinen ääni | On |
| Koaksaali ääni | On |
| Lähiverkko | On |
| Vahvistin | |
| Impedanssi | 2 Ohm |
| Teho per kanava | 370 W |
| Kaiutinjärjestelmä | Stereo |
| Äänenkäsittely | |
| MP3 | On |
| WMA | On |
| AAC | On |
| FLAC | On |
| Virrankulutus | |
| Käynnissä | 110W |
| Valmiustilassa | 1W |