| Valmistaja | Electrolux |
| Tilavuus | 223 l |
| Energialuokka | A+++ EU |
| Äänenvoimakkuus | 43 db |
| Pakastuskapasiteetti | 25 kg/24h |
| Pakasteiden säilyvyysaika | 53 h |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Laatikoiden/hyllyjen lukumäärä | 2 kpl |
| Säädettävät jalat | On |
| Arkkupakastin | On |
| Mitat | |
| Leveys | 119 cm |
| Korkeus | 88 cm |
| Syvyys | 67 cm |
| Väri | |
| Valkoinen | On |