| Valmistaja | Electrolux |
| Mitat | |
| Leveys | 37 cm |
| Korkeus | 27 cm |
| Syvyys | 21 cm |
| Takuu | |
| Kesto | 2 vuotta |
| Tekniset tiedot | |
| Teho | 2 400 W |
| Höyryteho | 90 g/min |
| Tiputtamaton kaatojärjestelmä | On |
| Pystysuuntainen silitys | On |
| Termostaatin säätö | On |
| Suihkepainike | On |
| Höyrysuihku | 240 g/min |
| Pystyhöyrytys | On |