| Valmistaja | Electrolux |
| Ominaisuudet | |
| Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
| Ovi saranoitu oikealta | On |
| Läpinäkyvät laatikot | On |
| Pakastin | 1 kpl, 3 kg/24h, 41 l |
| Laatikoiden/hyllyjen lukumäärä | 1 kpl |
| Pakastuskapasiteetti | 3 kg/24h |
| Tilavuus | 41 l |
| Jääkaappi | 1 kpl, 3 kpl, 132 l |
| Vihanneslaatikoiden lukumäärä | 1 kpl |
| Hyllyjen lukumäärä | 3 kpl |
| Lasihyllyt | On |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Äänenvoimakkuus | 40 db |
| Väri | Valkoinen |
| Mitat | |
| Syvyys | 61 cm |
| Korkeus | 121 cm |
| Leveys | 50 cm |
| Takuu | |
| Kesto | 24 kk |