| Valmistaja | Electrolux |
| Energialuokka | A+ |
| Mitat | |
| Leveys | 59 cm |
| Korkeus | 59 cm |
| Syvyys | 57 cm |
| Paino | 40 kg |
| Takuu | |
| Kesto | 24 kk |
| Ominaisuudet | |
| Teho | 2 300 W |
| Luukku | Lapsilukko, 4 kpl, 20 C |
| Lapsilukko | On |
| Lasien lukumäärä | 4 kpl |
| Ulkopinnan lämpötila | 20 C |
| Tilavuus | 71 l |
| Kiertoilma | On |
| Grillitoiminto | On |
| Valaisimet | 1 kpl |
| Ylä-/alalämpö | On |
| Varusteet | |
| Uunipellit | 2 kpl |