| Valmistaja | Electrolux |
| Mitat | |
| Leveys | 56 cm |
| Korkeus | 178 cm |
| Syvyys | 55 cm |
| Takuu | |
| Kesto | 24 kk |
| Ominaisuudet | |
| Väri | Valkoinen |
| Jääkaappi | 275 l, 4 kpl, 3 kpl |
| Tilavuus | 275 l |
| Hyllyjen lukumäärä | 4 kpl |
| Vihanneslaatikoiden lukumäärä | 3 kpl |
| Energialuokka | A++ |
| Energiankulutus | 130 kWh/vuosi |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Lasihyllyt | On |
| Ovi saranoitu oikealta | On |
| Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
| Säädettävät jalat | On |