| Valmistaja | Electrolux |
| Mitat | |
| Leveys | 55 cm |
| Korkeus | 85 cm |
| Syvyys | 61 cm |
| Takuu | |
| Kesto | 24 kk |
| Ominaisuudet | |
| Väri | Valkoinen |
| Jääkaappi | 118 l |
| Tilavuus | 118 l |
| Pakastin | 18 l |
| Energialuokka | A++ |
| Energiankulutus | 2 kWh/vuosi |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Läpinäkyvät laatikot | On |
| Ovi saranoitu oikealta | On |
| Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
| Säädettävät jalat | On |