| Valmistaja | Electrolux |
| Tilavuus | 177 l |
| Energialuokka | A+ EU |
| Äänenvoimakkuus | 42 db |
| Pakastuskapasiteetti | 20 kg/24h |
| Pakasteiden säilyvyysaika | 15 h |
| No-Frost | On |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Elektroninen termostaatti | On |
| Muovilaatikot | On |
| Laatikoiden/hyllyjen lukumäärä | 6 kpl |
| Ovi saranoitu oikealta | On |
| Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
| Säädettävät jalat | On |
| Kaappipakastin | On |
| Mitat | |
| Leveys | 60 cm |
| Korkeus | 154 cm |
| Syvyys | 67 cm |
| Väri | |
| Teräs | On |